Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Term
ro: Termen

en: Count
ro: Contor

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Edit term
ro: Modifică termen

en: Hide
ro: Ascunde
