Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Add term
ru: Добавить термин

en: Term
ru: Термин

en: Count
ru: Количество

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Random
ru: Случайно

en: Edit term
ru: Редактирование термина

en: Hide
ru: Скрыть
