Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Count
te: లెక్క

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Hide
te: దాచు
