Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: Term
ar: مصطلح

en: Count
ar: العدد

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: Random
ar: عشوائي

en: Edit term
ar: تحرير المصطلح

en: Hide
ar: إخفاء
