Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Save
de: Speichern

en: Path
de: Pfad

en: Add term
de: Begriff hinzufügen

en: Term
de: Begriff

en: Count
de: Anzahl

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Random
de: Zufall

en: Edit term
de: Begriff bearbeiten

en: Hide term
de: Begriff ausblenden

en: Hide
de: Ausblenden

en: Parameter name
de: Name des Parameters
