Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Add term
hi: पद जोडें

en: Count
hi: गुणांक

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Edit term
hi: पद बदलें

en: Hide
hi: छिपाएँ
