Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Term
lt: Terminas

en: Count
lt: Skaičius

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Hide
lt: Slėpti
