Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: disable
bg: дезактивирай

en: Add field
bg: Добави поле

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
bg: Конфигурира общите настройки за търсене и други опции за индексация.
