Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Date format
bs: Format datuma

en: Fields
bs: Polja

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Granularity
bs: Zrnatost

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Storage
bs: Pohrana

en: Display as link
bs: Prikađi kao link

en: <No value>
bs: <Nema vrijednosti>
