Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Fields
he: שדות

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Revert
he: שחזור

en: revert
he: שחזר

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: disable
he: השבתה

en: Storage
he: אחסון

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Usage
he: שימוש

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
he: תצורה של הגדרות הרלוונטיות לחיפוש ואפשרויות אינדוקס אחרים.
