Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: revert
ka: დაბრუნება

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Add field
ka: ველის დამატება
