Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
