Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
