Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
