Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Fields
az: Sahələr

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Sort by
az: Sırala

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Revert
az: Qaytarma

en: Node access
az: Nod icazəsi

en: Display as link
az: Link kimi göstərin

en: Base table
az: Əsas cədvəl
