Searchlight (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Normal
ne: साधारण

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
