SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Search
da: Søg

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Facets
da: Facetter

en: Sorts
da: Sortering
