SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Search
fr: Rechercher

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Facets
fr: Facettes

en: Sorts
fr: Tris
