SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Search
tr: Ara

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Sorts
tr: Sıralamalar
