SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Search
de: Suche

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: Sorts
de: Sortierungen
