SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Search
es: Buscar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Facets
es: Facetas

en: Sorts
es: Ordenaciones
