SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Search
hu: Keresés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Facets
hu: Finomítók

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Sorts
hu: Rendezések
