SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Facets
nl: Facetten

en: Sorts
nl: Sorteringen
