SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Search
pl: Szukaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Facets
pl: Fasety

en: Sorts
pl: Sortowanie
