SearchStax Studio – Site Search (7.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Search
pt: Buscar

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Facets
pt: Facetas

en: Sorts
pt: Ordenação
