Security Kit (7.x-1.11) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Security
da: Sikkerhed

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Policy
da: Betingelser
