Security Kit (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Configure
ca: Configura

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Security
ca: Seguretat

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Policy
ca: Política
