Security Kit (7.x-1.12) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Security
hi: सुरक्षा
