Security Kit (7.x-1.13) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Configure
ar: ضبط

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Security
ar: الأمن والحماية
