Security Kit (7.x-1.13) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Security
jv: Jagabaya
