Security Kit (7.x-1.13) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Configure
uk: Налаштувати

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Security
uk: Безпека

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Policy
uk: Поведінка

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Duration in seconds
uk: Тривалість у секундах
