SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ
