SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín
