SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Inherit
az: Vərəsəlik
