SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка
