SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Security
cs: Bezpečnost
