SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Security
jv: Jagabaya
