SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و
