SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر
