SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Security
ru: Безопасность

en: Inherit
ru: Наследовать

en: Path pattern
ru: Шаблон пути
