SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni
