SecKit Override (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Security
sv: Säkerhet

en: Inherit
sv: Ärv

en: Path pattern
sv: Mönster för sökväg
