SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Security
ca: Seguretat

en: Inherit
ca: Hereta
