SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα
