SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Inherit
eu: Heredatua
