SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas
