SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Disable
is: Óvirkja

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Path
is: Leið
