SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Security
he: אבטחה

en: Inherit
he: תירש
