SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Security
id: Keamanan

en: Inherit
id: Menginduk

en: Path pattern
id: Pola jalur
