SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Security
lt: Saugumas
